Mé sny

9. listopadu 2011 v 19:51 | Terka |  Miš-maš
Dnes sme měli ve škole na češtině zadané pěkné řečnické cvičení na téma Mé sny.
I když si mne učitelka nevyvolala, já si to v hlavě připravila a rozhodla se to sem napsat.
Takže takhle nějak bych to před tabulí říkala:

Mé sny, které se mi zdají v noci si buť nepamatuji, nebo jsou velice živé. Často až uvěřitelné, takže když se pak probudím, je mi líto, že se to nedělo doopravdy, nebo jsem naopak ráda, že jsem se probudila a že to tak opravdu není.

Můj jeden, opravdu strašný sen: Zdálo se mi, že mi máma řekla, abych přes noc hlídala náš pokojíček, aby se tam nic neztratilo. Já sem si řekla, že se nic nemůže stát a usnula jsem. Tedy je to dost zapletené, jelikož jak jsem v tom snu usla, tak se mi nic nezdálo. A teď jsem se najednou probudila. A on byl pokojíček opravdu vzhůru nodama. Skříň otevřen, vyházené věci a všude strašný svinčík. S brekem jsem běžela do ložnice, kde spala máma. (Tohle vše se dělo opravdu.) A řekla jsem jí, že jsem pokojíček neuhlídala. Vykulila na mne oči a šla se se mnou do pokojíku podívat. Tam byly skříně zavřené a nic nechybělo. Byl to opravdu příšerný sen. Ještě k tomu propletený s realitou, jelikož sem asi tak nějak ještě spala, když jsem se probudila a viděla pokoj vzhůru nohama. :O

Jinak můj nesplnitelný sen je: Vrátit se do minulosti. Ano a to do roku 1912 (potopil se Titanik). Vzít si tam televizi a film Titanik a pustit jim ho. A aby buťto nevyjeli vůbec, nebo aby změnili trasu a říct jim kolik lidí zemře a to vše kůli nepozornosti posádky! A nebo aby si vzali dost člunů. :)

A jaký je Váš sen? Pište mi na e-mail : miss.sims@seznam.cz
Vaše sny zveřejním na blogu. :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Teiren Teiren | Web | 9. listopadu 2011 v 21:10 | Reagovat

Když si to čtu,tak mi ten tvůj sen s pokojíkem nepřipadá vůbec děsivý,spíš vtipný :D.Ale popletení s realitou pro tebe asi nebylo moc příjemné...
A nemůžu ti napsat něco,co se mi zdálo.Místo toho,co bych chtěla udělat?

2 Terka Terka | Web | 10. listopadu 2011 v 15:09 | Reagovat

[1]: jo klidně. Vždyť já tam mám taky to s tím Titanikem a to bych chtěla udělat opravdu. :) S jinak vim, že to připadá legrační, ale bylo to příšerný. :D Ahoj.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama