Pan prezident

23. prosince 2011 v 15:32 | Terka |  Miš-maš
Jak tak prohlížím blogy, narážím na články na téma Václav Havel. Bohužel se tam většinou píše, že je nyní ve všech médiích a jak je to hrozný.
Možná je ve všech médiích, ale on si to zaslouží!
Nikdo z těch, co ty články píší, nikdy nebudou mít takový respekt, jako má on. No, není už jen to, jaký má velkolepý pohřeb, že na něj přijelo tolik delegace, z Francie, Ameriky, Polska a to že není jeho zásluhou? Bez něj, by sme teď byli na chmelu... Socialistický stát, který nikdo nezná!!! To on nás proslavil po celém světě!

On si zaslouží všechen ten rozruch, pozornost, státní smutek. Takový člověk se již nikdy nenarodí...
Vím, že jsem nenapsala všechny důležité věci o něm, ale to bych tady byla do Vánoc (do zítřka...)

A PROTO VÁS PROSÍM: Kdo narazí na tento článek a souhlasí se mnou, prosím aby ste napsali do komantářů: DĚKUJEM PANE PREZIDENTE... ♥
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ancee Ancee | Web | 23. prosince 2011 v 15:53 | Reagovat

NESOUHLASÍM S TÍMHLE ČLÁNKEM!

On už není Prezident. Byl prvním prezidentem ČR to ano, ale stal se občanem, jako všichni ostatní a to že zemře nějaký občan stejným způsobem jak Havel, akorát že jsme ho neznali (ani Havla jsme neznali, jenom víme o něm důležité věci) tak nám je to fuk a život jde dál. Ale s Havlem, i když to byl občan, se musí udělat státní smutek a a kvůli tomu i zrušit koncerty, divadla a dokonce se uvažovalo i o Maturitnich plesech.

Ano, udělal toho pro nás hodně, ale nezapomeň že toho udělal i pro nás i špatné věci. Není jediný, kdo co pro nás obětoval, bylo jich další.

On si nezaslouží ten rozruch a ty další kraviny co píšeš. Rozloučili jsme se fajn, ale nemusí se všechno tak řešit!

2 lucka lucka | 28. prosince 2011 v 19:41 | Reagovat

Ancee- to já nesouhlasím s tebou on si to zaslouží! Co on udělal neudělá pro stát už nikdo!!! A ano zaslouží si velkolepý pohřeb! a příště radší nic nepiš a jeslti máš problém tak to máš blbý!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama