Ničitelé tvorstva

2. ledna 2012 v 13:14 | Terka |  Miš-maš
Občas si říkám, proč je na světě tolik nenávist. Odpověď zní: Protože jsou na světě lidi.
Proč páni tvorstva? Lepší a hlavně výstižnější název by byl ničitelé tvorstva...
Chápu, že sem jenom malá holka, co sedí u počítače, ale přesto se občas snažím pro naší Zemi něco udělat. Ať je to třídění odpadu, nebo nenošení kožešin, ale aspoň něco... Kdyby jsem nad tím přemýšleli a pochopili sme, jak si náš domov ničíme a když né Zemi, tak nás. Kolik aut, továren, cigaret vyprodukuje za den kouře a smoku? To ani radši nevědět!
A kdo se včera díval na WALL-E ? Ten film má v sobě tolik pravdy, až to děsí! Takhle bude svět za pár let vypadat. Mrakodrapy z odpadků!!!

Chápu, že někteří lidé to už pochopili, jak si ničíme život. Vymysleli biopalivo do aut a někdo si ho do toho auta i leje, ale to nestačí! Prostě se musíme uskromnit!
STOP KÁCENÍ DEŠTNÝCH LESŮ!!! STOP OBLÍKÁNÍ SE DO KŮŽE!!! STOP STAVĚNÍ MRAKODRAPŮ NA LOUKÁCH!!! STOP ZNEČIŠŤOVÁNÍ OVZDUŠÍ!!! STOP NIČENÍ PŘÍRODY!!! STOP VÁLKÁM!!!

Těch věcí je mnohem víc, ano. Myslím, že co jsme si se světem udělali, už nepude vrátit, ale nemusí se to zhoršivat.
Cesta k lepšímu životu. To je ono. Musíme prostě se pokusit žít v souladu s přírodou. Aspoň trochu. Ale to by sme se museli hodně snažit a nevím, jestli by sme to dokázali.

Proto vás prosím, neubližujte přírodě...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sisi Sisi | 2. ledna 2012 v 14:03 | Reagovat

Ahoj,
mám na tohle stejný názor jako ty. Lidé se chovají k přírodě i k živým věcem dost hnusně a pravda je že bychom se nad sebou zamyslet a říct si: "Pojďme si trochu užít života, ale přitom neničit nic živé ani nic neživé." Taky se snažim nenosit kožichy a šetřit papírem. A HLAVNĚ JAK SI UŽ ŘÍKALA ♠STOP VÁLKÁM♠

2 vestec vestec | Web | 12. ledna 2012 v 22:34 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama