Co bude? - úvaha

8. dubna 2012 v 12:08 | Terka |  Miš-maš
Včera večer sem tak přemýšlala o blogu... Jak dlouho mi vydrží? Jak dlouho mně bude bavit sem psát??? Ano, nic netrvá věčně, ale doufám, že až budu dospělá a mít děti, tak jednou jim ho ukážu. Jaká sem byla, když sem byla malá. Oni budou vědět co mně zajímalo, bavilo, jaký sem měla myšlenky atd. Mam tady článek o mojí ségře a jednou, to bude teta mých dětí. Budou si moct přečíst co sem si o ní myslela... :-*)))
Sou to takový předběžný myšlenky, ale bude to sranda, až to uvidí. Až budu dospělá, nikdy asi nepochopím co sem to sem psala. Jak mě mohlo něco takovýho napadnout, nebo taky jakou sem měla fantazii... Prostě a jednoduše nepochím to, co chápu teď. Proto píšu tenhle článek, abych nezapomněla... Abych si jednou, až na tenhle blog narazím vzpoměla, že sem byla taky malá.
A pak je tady otázka, jak to všechno bude tady vypadat, za nějakech patnáct let. Budou počítače? Bude blog? Bude ještě něco takovýho existovat??? Byla by škoda, kdyby tohle všecjno jednou zmizelo. Naše "celoživotní" práce. :-D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama